Динамо поділилося своєю метою в Лізі Європи: звіт з події, організованої клубом у КВЦ "Парковий", а також можливість виграти футбольний м'яч.


Напередодні старту Динамо в оновленій Лізі Європи клуб провів захід у співпраці з букмекерською компанією GGBET. У ролі спікерів виступили футболісти команди Олександр Караваєв і Володимир Бражко, а також віцепрезидент клубу Дмитро Бріф і генеральний директор GGBET Сергій Міщенко. Ведучим заходу став пресаташе Андрій Шахов.

Я мав можливість відвідати цей захід і тепер хочу розповісти про свої враження від затишної зустрічі з футболістами та представниками організацій. Найбільш захоплюючі моменти трапилися в кінці, але спочатку все по порядку...

Безумовно, багато обговорювали ключовий етап Ліги Європи. Зокрема, Дмитро Бріф пояснив, чому для проведення домашніх ігор було обрано саме Гамбург:

Аналізуючи подальші дії в єврокубках, ми врахували, що Гамбург може похвалитися чудовою інфраструктурою, сучасним стадіоном та численною українською діаспорою. Ми впевнені, що наші вболівальники нададуть нам необхідну підтримку. Вважаємо, що в Гамбурзі наша команда зможе розраховувати на щирий емоційний підйом.

Володимир Бражко висловив свою думку щодо клубу, з яким він найбільше прагне зіграти у Лізі Європи:

Насправді, грати проти великих клубів завжди цікаво. Особисто я мрію про матч з Манчестер Юнайтед на легендарному Олд Траффорд. Але це лише лотерея жеребкування. Сподіваюся, що ми зможемо потрапити в плей-оф. А далі кожна команда, безумовно, буде на високому рівні.

На конференції не обійшли увагою головний анонс дня: Володимир Кличко став амбасадором ФК Динамо. У рамках заходу глядачі мали можливість переглянути проморолик за участю легендарного боксера, а після цього гравці вирішили "пожартувати" про нового зіркового партнера. Бражко зазначив, що Георгій Бущан був не задоволений тим, що Кличко "забрав" його номер. Володимир вважає, що оскільки Жора фізично підходить для надважкої вагової категорії, під час перерви матчу з Лаціо можна очікувати на поєдинок між новим амбасадором і воротарем Динамо.

Проте, не завжди атмосфера була позитивною, оскільки ми торкнулися також теми війни та становища в рідному Херсоні Олександра Караваєва. Я вирішив спитати, як у прифронтовому місті почуваються його близькі.

На жаль, мені не вдалось відвідати Херсон за цей час, оскільки не було можливості. Мої батьки пережили окупацію. У мого рідного брата там була дружина з дитиною, і вони нещодавно стали батьками вдруге. Після деокупації вони вирушили в подорож, а батьки залишилися на місці, провівши всю зиму там. Тільки за тиждень до прориву Каховської ГЕС, що спричинив найбільше затоплення в моєму рідному районі, вони вирушили до брата та його родини в Польщу.

Вранці 6 червня я отримав близько ста повідомлень від друзів з Одеси та Миколаєва, які дізналися про трагедію і пропонували допомогу в евакуації моїх батьків. На щастя, у той момент мої рідні не перебували на місці подій. Незабаром мій батько повернувся до Херсона і почав допомагати тим, хто цього потребував. Взимку батьки остаточно повернулися додому. Я неодноразово просив їх виїхати, адже ситуація була небезпечною через постійні обстріли, але вони прагнуть залишитися вдома...

Після цих слів Олександр ледве стримував свої емоції. На мить здавалося, що він все ж дозволив собі пустити сльозу. Аудиторія була вражена історією Кари і вибухнула аплодисментами. Справжнє захоплення викликала відданість батьків футболіста, які, разом з тисячами інших мешканців Херсона, не залишають своє рідне місто, незважаючи на постійні обстріли та труднощі.

На завершення цього заходу моє запитання стало найкращим, що мене приємно здивувало. Не сподівався на таку нагороду, але з великим задоволенням підійшов на сцену, щоб отримати пам'ятний приз — м'яч із автографами всіх гравців Динамо, переданий мені Караваєвим.

Але вже за тиждень я розпрощаюся з цим м'ячем. Вважаю правильним розіграти цю цінну річ з метою збору коштів для Сил оборони, а саме для підрозділу мого друга Олександра Довгаля, який захищає Україну у лавах 144-го окремого батальйону територіальної оборони України.

Related posts